Як жінки маніпулюють чоловіками

Коли жінкам щось потрібно, а ви стоїте на шляху до досягнення мети, то вони рідко поводяться чесно. Те, як жінки можуть крутити чоловіками, стало легендою, і, як ви розумієте, сьогодні це триває. А це означає, що ви маєте більшу можливість довідатися на власному досвіді, що це таке.

Незалежно від того, що жінці потрібно (прощення чи послуга), не сумнівайтеся, що вона вдасться до всіх можливих варіантів, щоб домогтися від вас того, що вона хоче. Перешкодити цьому ви не зможете, зате напевно зможете визначити, коли вона від вас чогось прагне досягти. Прочитайте цю статтю — і ви довідаєтеся про ті спритні прийоми, які жінки використають для маніпуляції нами, чоловіками, а також про те, як уникнути їхніх пасток. Однак ця стаття також може слугувати посібником для жінок, які хочуть домогтися свого.

Сльози

Усі жінки знають, що найпростіший спосіб змусити відчути чоловіка себе незатишно — це заплакати. Думаю, кожен із нас захоче зробити все від нас залежне, аби тільки вона перестала плакати. Жінки навчаються цього з дитинства.

Батьки дарують подарунки своїм заплаканим дочкам, а шкільні вчителі пробачають погану поведінку, аби тільки припинився цей водоспад сліз. У більшості жінок ця техніка відпрацьована настільки, що для чоловіка дуже важко визначити, чи правдиві ці сльози.

Протидія. Якщо ви потрапляєте в ситуацію, коли дівчина плаче без якихось видимих причин (про фізичну травму не йдеться), можливо, буде ліпше просто ізолюватися від ситуації, якщо ви не впевнені в чесності такої поведінки. Зі слізьми не поторгуєшся, тому намагайтеся їх уникати.

Хабарі та винагороди

Будь-яка жінка, з якою ви знайомі не перший день, чудово знає, на які кнопки потрібно тиснути. І якщо вона чогось дуже захоче, то завжди знає, як вас “переконати”.

Вона може підійти до вас і пообіцяти квитки на концерт, про який ви недавно говорили, дорогу річ, про яку ви мрієте; і, звичайно, й не забуваймо і про популярний спосіб “через секс” (обіцянка чогось особливого або забороненого).

Тоді як чоловіків звинувачують у тому, що вони обіцяють цілий світ, аби тільки затягти дівчину в ліжко, загальновідомо, що жінки обіцяють увесь світ за все інше.

Протидія. Найкращим способом буде спробувати змінити ситуацію й компенсувати її пропозицію, що виражається в обіцянці або нагороді. Якщо вона намагається зробити це через ліжко, постарайтеся стримати свої бажання або реакцію на її сексуальність, вислизаючи тим самим з-під влади, яку вона використовує, щоб домогтися своєї мети.

Вона обіцяє вам дорогий подарунок? Починайте менше витрачати на ваші спільні походи в ресторани, а їй кажіть, що заощаджуєте гроші для себе. І щойно тільки вона помітить це, то відразу перестане домагатися своєї мети, особливо якщо це стосується грошей, які ви звичайно витрачаєте на неї.

Лестощі

Людське его — чарівна штука. До жінки, яка хвалить вас, незалежно від того, що вона вихваляє (ваш зовнішній вигляд, те, які ви гарні в ліжку, вашу роботу), ви обов’язково виявите більше м’якості або розуміння, ніж звичайно.

Яка в цьому вигода для неї? Оскільки ви почуваєте, що вас належно оцінили, вона розуміє, що ви охоче виконаєте її прохання.

Протидія. У лестощі важко не повірити, однак зверніть увагу на деталі. Якщо вам не робили компліменти тижнями, аж раптом на вас обрушується їх цілий шквал саме перед тим, як вона щось у вас попросила, то можете сміливо ігнорувати те, що вона говорить, і починати аналізувати її вчинки. Якщо вона робить вам компліменти постійно і ви вже до цього звикли, погодьтеся з нею тоді, коли похвал стане менше, і подякуйте їй за це. Вона відразу перестане робити вам компліменти, якщо побачить, що ви все зрозуміли.

Залучення друзів

Кмітливіша жінка відразу звернеться по допомогу до ваших друзів. Наче між іншим, коли буде наодинці з вашим другом, вона начебто випадково згадає, чого вона хоче, і висловить ідею з приводу того, що би зробило її щасливішою.

Як звичайно, мета очевидна. Якщо ви підете до друзів по ідеї з приводу Різдва або її дня народження, ваш приятель відразу ж згадає ту “випадкову” розмову з нею й викладе весь список її побажань.

Протидія. Ви, звичайно, можете опуститися до її рівня і замість того, щоб сконцентруватися на ідеях про подарунки, поясните своїм друзям своє бачення ситуації; якщо вони погодяться з вами хоча б в основних питаннях, це дуже стривожить її.

Однак тут слід поводитися дуже обережно. Іноді така тактика може викликати серйозніші проблеми у стосунках, тому не поспішайте.

Ревнощі

Якщо вона чогось домагається, то їй не обов’язково залучати до цього своїх друзів. Легкий флірт з незнайомцем або згода прийняти від нього напій у барі — усе це нагадає вам про те, що ви не єдиний хлопець у місті.

Вона робить припущення, що якщо ви відчуєте, що можете її втратити, то постараєтеся зробити все від вас залежне, щоб вона залишилася. У результаті великодушний і нерішучий чоловік зробить усе, чого вона хоче.

Протидія. Ми настійливо не рекомендуємо змушувати її ревнувати вас, щоб помститися, ваша голова не варта такого болю. Краще просто ігнорувати її спроби.

Якщо вона фліртує з кимось прямо у вас на очах, просто запитайте її пізніше про те, як вона провела час, при цьому не треба влаштовувати сцен або докоряти. Якщо ви здастеся, то вона виграє.

Відсторонення

Коли їй щось потрібно, вона може стати більше недоступною, зайнятою і менш товариською з вами, ніж звичайно. Ви можете подумати, що вона вирішила розірвати з вами стосунки, тому почнете хвилюватися, де вона й що з нею.

Вона відразу зрозуміє, що ви скоріш за все погодитеся з її проханням, щоб зберегти з нею стосунки.

Протидія. У цьому випадку рішення просте. Запитайте в неї, чи хоче вона зберегти ваші стосунки й надалі. Вона буде змушена визнати, що її тимчасова неприступність і обмеження спілкування — це просто забавка, а не симптом справжньої проблеми.

Зображуючи дурість і безпорадність

Жінки знають, що чоловіки люблять бути лицарями для своїх улюблених. Ця роль дозволяє чоловікам почувати себе героями. Жінка розуміє, що, граючи дурненьку дівчинку, вона змусить вас прийти до неї на допомогу, незалежно від того, що їй потрібно.

Крім того, вам буде важко розсердитися на неї або розчаруватися, оскільки вона дала вам можливість відчути свою необхідність (пасивно-агресивна тактика).

Протидія. Хоча вона дуже часто і справді може потребувати допомоги, це не повинно стати нормою. Є величезна різниця між корисливою й повноцінною допомогою. Допомагайте, коли це потрібно, але нехай і вона в цьому бере участь, а не просто отримує задоволення від того, як ви працюєте.

Якщо вона робить так постійно, можете жартома висміяти її нездатність щось зробити. Вона дізнається, що вам не байдужа, і це зачепить її гордість, у результаті чого припиняться її спроби одержати від вас допомогу.

Вступаючи у гру

Ніхто не хоче потрапляти на гачок, адже потрібно робити чесні вчинки, але ви маєте право захищатися, якщо ваша дівчина спробує застосувати якийсь із наведених вище методів.

Вам вирішувати, що ви можете прийняти, а що — ні. Наполягайте на своїй думці й стійко дотримуйтеся її — маніпуляції можуть спрацювати тільки щодо того, хто проігнорував ці рекомендації.

Підготував Федір Юрочко
за матеріалами www.xage.ru