НА ЗАКІНЧЕННЯ НОМЕРА

П’ять порцій овочів і фруктів на день
не знизять ризику виникнення раку

Скорочений виклад

Clare Murphy

Результати дослідження EPIC (The European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition; Eur J Clin Nutr 2009, Nov;63, S1-S274), в яке включили 500 000 європейців, спростовують великі сподівання на те, що дотримання правила “п’ять порцій овочів і фруктів на день” може суттєво знизити частоту виникнення раку в європейців. Міжнародна команда науковців дійшла висновку, що лише приблизно 2,5% випадків раку можна запобігти, суттєво збільшивши споживання овочів і фруктів у денному раціоні.

У 1990 році ВООЗ опублікувала рекомендацію про те, що для запобігання раку та іншим хронічним захворюванням кожен повинен споживати принаймні п’ять порцій овочів і фруктів на день. Ця рекомендація лежала в основі багатьох кампаній, які проводились організаторами охорони здоров’я в розвинених країнах. Але численні проведені дослідження не змогли підтвердити припущення про те, що приблизно 50% випадків раку можна запобігти, суттєво збільшивши споживання овочів і фруктів. Дослідниця Yinka Ebo (Cancer Research UK) сказала: “Це досить непогана ідея — споживати до п’яти порцій овочів і фруктів на день, але треба пам’ятати, що фрукти й овочі є лише невеликим аспектом набагато більшого кросворду, яким є спосіб життя”.

Дослідження EPIC, у якому аналізувались дані, отримані від учасників з 10 країн, підтверджує, що взаємозв’язок між споживанням овочів і фруктів та зниженням ризику раку насправді дуже слабкий. Дослідники також зазначили, що не можна виключити того, що навіть те невелике зниження раку, яке виявили в цьому дослідженні, може бути наслідком того факту, що люди, які споживають більшу кількість овочів і фруктів, ведуть здоровіший спосіб життя також і в багатьох інших аспектах. У випадку найліпшого сценарію додаткові дві порції овочів і фруктів на день можуть запобігти 2,6% випадків раку в чоловіків і 2,3% випадків раку в жінок. Дані дослідження EPIC підтвердили знахідки, отримані в інших дослідженнях, про те, що будь-який взаємозв’язок між споживанням овочів і фруктів та ризиком виникнення раку при найліпшому сценарії є слабкий.

Є суттєві докази того, що лікопен, який міститься в помідорах, може знизити ризик виникнення раку простати, а хімічні речовини у броколі можуть стимулювати ген, який захищає від раку кишки. Не треба також забувати, що овочі і фрукти можуть забезпечувати захист проти виникнення серцево-судинних захворювань, однак це твердження ще потребує доказів, отриманих у добре спланованих дослідженнях.

Підтримання оптимальної маси тіла

Тоді як зв’язок між дієтою і ризиком виникнення раку залишається досить сумнівним, ожиріння нині визнано як встановлений фактор ризику. Тому вживання овочів і фруктів може чинити позитивний ефект, оскільки вони займають у раціоні місце калорійніших продуктів.

Ми можемо робити багато речей, щоб знизити наші шанси захворіти на рак, а саме, не курити, підтримувати оптимальну масу тіла, зменшити споживання алкоголю, дотримуватися здорової збалансованої дієти, бути фізично активними й уникати надмірного сонячного опромінення.